top of page

AMETIPORTREED JA PERSONAL BRANDING

 

Miks on vaja ametiportreesid?

Esmamulje on äärmiselt oluline, kuna seda on võimalik luua ainult üks kord ning tähendab väga palju.

Professionaalne ametiportree on esmamulje loomisel väga tähtis. Kvaliteetne foto tekitab parema esmamulje, mis aitab luua suurema usalduse Teie ettevõtte vastu.

Samuti on ametiportree väga oluline ettevõtte turundamisel. Ametiportreesid saab kasutada näiteks kodulehel, uuskirjades, estliustel, meediaväljaannetes jne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kus on kõige parem pildistada?

See oleneb täiesti kliendi soovist. Sõltub kas on vaja vabamas vormis fotosid, mida saaks näiteks pildistada väliskeskkonnas või ettevõtte enda ruumides. Ametlikke valgel taustal fotosid saab pildistada stuudios või ettevõttes kohapeal. Igas klassikalises kontoris on olemas vähemalt üks valge sein, mida saab taustana kasutada. Kui aga valge sein puudub, siis saan kaasa võtta mobiilse pop-up valge tausta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personal branding e. Persoonibränding

Oled kindlasti kokku puutunud terminiga "personal branding" või "persoonibränding." Mis see täpsemalt tähendab?

Persoonibränd on kuvand inimese kui isiksuse kohta. Persoonibrändi alla koonduvad isiku väärtused, oskused, omadused,

iseloom, elustiil jne. Persoonibränding on tegevuste kogum, mida sa saad teha oma persoonibrändi arendamiseks ja edendamiseks.

Suurte brändidega seoses tulevad ilmselt kohe meelde Nike, Apple, Coca-Cola, Starbucks, Tesla. Persoonibrändidele mõeldes kerkiks ilmselt esile Elon Musk, Bill Gates, Steve Jobs, Oprah.

Persoonibrändingu fotosessioon on väga tähtis investeering Sinu ettevõtmiste puhul. See annab võimaluse tuua esile Sinu eripära ja panna eristuma teistest. Professionaalsed fotod näitavad teistele, kes oled Sina konkreetse ettevõtte või ettevõtmise taga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Millest kujuneb hind?

Hind kujuneb inimeste arvust, pildistamise asukohast ja kliendi täpsemastest soovidest. Hinnapakkumise küsimiseks, konsultatsiooniks või aja broneerimiseks võta ühendust siit

 

 

 

ametiportree kontoris
ametiportree ettevõtte kontoris
ettevõtte grupifoto
ametiportree stuudios
persnal branding pildistamine
ametiportree
bottom of page